Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Informatické myšlení

flag en

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlásilo pro období od 1.  9. 2018 do 30. 6. 2020 pokusné ověřování Rozvoj informatického myšlení v mateřských, základních a středních školách.

Cílem pokusného ověřování je ověřit, nakolik koncepce rozvoje informatického myšlení a obsah nového vzdělávacího oboru informatika, které připravil Národní ústav pro vzdělávání, odpovídají možnostem škol, vyučujících a především dětí a žáků, zda učební a metodické materiály, které připravily pedagogické fakulty v projektu Podpora rozvíjení informatického myšlení na podporu práce vyučujících, jsou funkční a uživatelsky přístupné, a to i pro další implementaci digitální gramotnosti a informatického myšlení po revizi rámcových vzdělávacích programů.

Text vyhlášení pokusného ověřování a seznam zapojených škol (ke stažení v pdf na stránkách MŠMT).   

 

Zůstaňte v obraze


© Copyright 2018 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích. Vyrobil Rexonix, corporate design Helena Jiskrová. Pravidla ochrany osobních údajů